Váza s víkem

modrá podglazurní značka Potschappel, Německo, Potschappel, pozdní 19. stol., porcelán, malováno, zlaceno, profilovaná kulovitá váza s víkem, v rezervě malovaný výjev dvoření, bohatá plastická výzdoba ve tvaru květů, šípků a lístků, výška 26,5 cm, nepatrně poškozeno

75 aukce 4

vyvolávací cena 15 000 Kč

pol. č.186
aukce: 10
3 000 Kč / 105 €
vyvolávací cena:
3 300 Kč
dosažená cena:
pol. č.190
aukce: 10
500 Kč / 17 €
vyvolávací cena:
600 Kč
dosažená cena:
pol. č.195
aukce: 10
3 000 Kč / 105 €
vyvolávací cena:

pol. č.1
aukce: 10
90 000 Kč / 3 147 €
vyvolávací cena:
pol. č.2
aukce: 10
9 500 Kč / 332 €
vyvolávací cena:
pol. č.3
aukce: 10
8 000 Kč / 280 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: