Pohár s víkem a loveckým motivem
Severní Čechy, 60. léta 19. stol., čiré broušené sklo, celoplošně zlaceno a zdobeno rokajovým dekorem, kupa zhranělá do faset, balustrovitá noha s prstencem, kruhová podstava, výška 31 cm, nepoškozeno
2
aukce 10
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 332