Vázička

neznačeno, výroba Čechy, fa „Meyr´s Neffe, Adolfov, pro firmu J. & L. Lobmayer, Wien“, kolem r. 1890, medově zbarvená sklovina (topas), 2 zlacená ouška, malováno opakními pestrými emaily a zlatem, výška 12,7 cm, zlacení lehce setřeno Přiložen Znalecký posudek PhDr. Jitka Lněničková.

125 aukce 6

vyvolávací cena 16 000 Kč € 500

pol. č.171
aukce: 10
6 000 Kč / 210 €
vyvolávací cena:
pol. č.172
aukce: 10
6 000 Kč / 210 €
vyvolávací cena:
pol. č.173
aukce: 10
5 000 Kč / 175 €
vyvolávací cena:
6 100 Kč
dosažená cena:

pol. č.174
aukce: 10
3 000 Kč / 105 €
vyvolávací cena:
pol. č.177
aukce: 10
2 000 Kč / 70 €
vyvolávací cena:
pol. č.176
aukce: 10
2 000 Kč / 70 €
vyvolávací cena: