Aukce 9
> Položka 86
Kroužek na ubrousky s aplikací růže
punc AV, ryzost 800/1000, Střední Evropa, pozdní 19. stol., stříbro, částečně pozlaceno, hmotnost 54, 00 g, tepaný kladívkový dekor, nerytá kartuše, O 5 cm
86
aukce 9
vyvolávací cena
2 700 Kč
€ 92
Ateliérový prsten s brilianty
187
10
5 000 Kč / 175 €
vyvolávací cena:
Slavkov, Čechy
Misky s květinovým dekorem – 2ks
188
10
800 Kč / 28 €
vyvolávací cena:
800 Kč
dosažená cena:
Chlapec s hrozny
189
10
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Volkstedt
Plastika tančící dívky
191
10
5 000 Kč / 175 €
vyvolávací cena:
Čajová souprava – 11 ks
192
10
2 500 Kč / 87 €
vyvolávací cena:
3 200 Kč
dosažená cena:
Epiag, Loket
Kávová souprava – 14ks
193
10
4 500 Kč / 157 €
vyvolávací cena: