Pařížanka, 1905

barevný lept, 2/10, 22 x 19 cm, rám, pasparta, sklo, sign. PD Šimon, Paris 05 Provenience: z pozůstalosti autora.

1 aukce 12

vyvolávací cena 3 000 Kč € 109

dosažená cena 8 000 Kč