Pařížanka, 1905
barevný lept, 2/10, 22 x 19 cm, rám, pasparta, sklo, sign. PD Šimon, Paris 05
Provenience: z pozůstalosti autora.
1
aukce 12
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 109
dosažená cena
8 000 Kč