Zrzavý Jan
Studna v Karlachových sadech, 1943
litografie, 149/300 , 39,2 x 46,5 cm, rám, pasparta, sklo, sign. PD Jan Zrzavý
Uvedeno v soupisu Dvořák František, Zrzavý Jan, Grafické dílo, č. 27.
26
aukce 12
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 017
dosažená cena
35 000 Kč