Aukce 12
> Položka 38
Tikal Václav
Křídlo
olej, lepenka, 38 x 111 cm, rám, Návrh na výzdobu prostoru Mánes Provenience: z pozůstalosti autora.
38
aukce 12
vyvolávací cena
68 000 Kč
€ 2 469
Bauch Jan
Ukřižovaný, 1942
39
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Chlupáč Miloslav
Akt, 1995
40
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
Bauch Jan
Hlava klauna
41
7 500 Kč / 272 €
vyvolávací cena:
8 300 Kč
dosažená cena:
Gutfreund Otto
Hlava, 1919
42
40 000 Kč / 1 452 €
vyvolávací cena:
49 000 Kč
dosažená cena:
Matal Bohumír
Město, 1948
43
150 000 Kč / 5 447 €
vyvolávací cena:
Gross František
Okolo válečníka, 1983
4 500 Kč / 163 €
vyvolávací cena: