Vaca Karel
Konstelace, 1964
olej, karton, 49 x 35,5 cm, rám, sign. LD Vaca 64, na rubu P. Vaca Konstelace I. 1964
Lit.: Katalog výstavy, Marie Klimešová, České poválečné umění, Praha 2006, reprodukce., Vystaveno: ČS malířství, Sopoty 1967.
64
aukce 12
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 816
dosažená cena
50 000 Kč