Aukce 12
> Položka 67
Jiřincová Ludmila
K. J. Erben, Kytice, 1951
soubor původních litografií – 14 ks, 49,5 x 34,5 cm, sign. uvnitř Ludmila Jiřincová
aukce 12
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 436
dosažená cena
17 000 Kč
Lada Josef
Vodník, 1942
68
49 000 Kč / 1 779 €
vyvolávací cena:
Trnka Jiří
Sen noci svatojánské IV, 1961
69
23 500 Kč / 853 €
vyvolávací cena:
Trnka Jiří
Sen noci svatojánské II, 1961
70
23 500 Kč / 853 €
vyvolávací cena:
Burian Zdeněk
Útok na raketu
71
22 500 Kč / 817 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Burian Zdeněk
Sargasové moře, 1964 –1965
72
26 000 Kč / 944 €
vyvolávací cena:
29 000 Kč
dosažená cena:
Jaguer Edouard
Bez názvu, 1944
73
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena: