Aukce 12
> Položka 70
Trnka Jiří
Sen noci svatojánské II, 1961
barevná litografie, 55,7 x 40 cm, sign. LD 230 – II.Trnka 61
70
aukce 12
vyvolávací cena
23 500 Kč
€ 853
Burian Zdeněk
Útok na raketu
71
22 500 Kč / 817 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Burian Zdeněk
Sargasové moře, 1964 –1965
72
26 000 Kč / 944 €
vyvolávací cena:
29 000 Kč
dosažená cena:
Jaguer Edouard
Bez názvu, 1944
73
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
Fára Libor
Z cyklu Stoly, 1973
75
95 000 Kč / 3 450 €
vyvolávací cena:
Hodonský František
Přístav
76
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
Nikl František
Zátiší s ovocem, 1957
77
8 500 Kč / 309 €
vyvolávací cena: