Aukce 12
> Položka 76
Hodonský František
Přístav
olej, plátno, 50 x 74,5 cm, lišta, sign. PD F. Hodonský
76
aukce 12
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 654
Nikl František
Zátiší s ovocem, 1957
77
8 500 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
Saudek Jan
New York, New Y. I., 1985
78
55 000 Kč / 1 997 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
Saudek Jan
New York, New Y. II.
79
55 000 Kč / 1 997 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
Saudek Jan
Řekni mi, 1978
80
24 500 Kč / 890 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
Klenčí
Dóza s víkem
232
1 000 Kč / 36 €
vyvolávací cena:
Petrus Alois
Dóza s víčkem
233
800 Kč / 29 €
vyvolávací cena:
800 Kč
dosažená cena: