Aukce 12
> Položka 90
Valter Karel
Krajina
kombinovaná technika, plátno, 13,5 x 19,5 cm, sign. PD Valter
90
aukce 12
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 345
Janoušková Věra
Hlava, 1991
91
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
10 500 Kč
dosažená cena:
Němec Rudolf
Babylonské věže, 1992
92
75 000 Kč / 2 723 €
vyvolávací cena:
Veselý Petr
Roucho, 1998
93
49 000 Kč / 1 779 €
vyvolávací cena:
Malich Karel
Viděl jsem to
94
50 000 Kč / 1 816 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Grygar Milan
Geometrická partitura, 1992
95
10 500 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
11 500 Kč
dosažená cena:
Malich Karel
Z cyklu Živly, 1970
96
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena: