Slánka
Střední Evropa, 2. pol. 19. stol., stříbrný plášť, ryzost 700/1000, celková hmotnost 183,70 g, mléčné sklo, se zvlněným okrajem, černý lem místy setřen, výška 9 cm
Přiložen atest puncovního úřadu.
140
aukce 12
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 127
dosažená cena
3 500 Kč