Aukce 13
> Položka 85
Tikal Václav
Konfigurace II., 1964
olej, plátno 34 x 24,3 cm, rám sign. PD Tikal 64
85
aukce 13
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 211
dosažená cena
70 000 Kč
Smetana Jan
Lampa, 1946
86
13
9 500 Kč / 350 €
vyvolávací cena:
Gross František
Sprcha, 1981
87
13
3 500 Kč / 129 €
vyvolávací cena:
Gross František
Hlava válečníka, 1982
88
13
3 500 Kč / 129 €
vyvolávací cena:
3 800 Kč
dosažená cena:
Gross František
Kolo, 1971
89
13
3 500 Kč / 129 €
vyvolávací cena:
Gross František
Periferie, 1944
90
13
84 000 Kč / 3 095 €
vyvolávací cena:
Gross František
Bez názvu, 1976
91
13
20 000 Kč / 737 €
vyvolávací cena: