Psací souprava v původní etuji – 6 ks
mistrov. zn. MM, rak.-uherský dovozový punc AV, Střední Evropa, přelom 19./20. stol., slonovina, sklo, dřevo, stříbro, ryzost 800/1000 a 925/1000, rytý monogram, 6 ks: kalamář s víkem na stěžejce, pečetítko, kolébka se savým papírem, pero, nůž na dopisy, nožík, délka etuje 30 cm
192
aukce 14
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 164
dosažená cena
9 000 Kč