Aukce 14
> Položka 17
U Řeky
olej, karton, 21,3 x 25,8 cm, rám, pasparta, sklo, sign. T. F. Šimon
aukce 14
vyvolávací cena
14 500 Kč
€ 528
dosažená cena
14 500 Kč
Le Nocturne, 1905
18
14
7 500 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
K přijímání, 1909
19
14
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
4 100 Kč
dosažená cena:
Reminiscence u Boky Kotorské, 1899-1903
14
10 000 Kč / 364 €
vyvolávací cena:
Benátky - lodě s melouny
21
14
10 500 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
Benátské nokturno, 1914
22
14
140 000 Kč / 5 101 €
vyvolávací cena:
Bílá kamélie, 1910
23
14
8 500 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
9 200 Kč
dosažená cena: