Aukce 14
> Položka 55
Hudeček František
Hlava, 1947
tuš, akvarel, papír, 12,4 x 9 cm, rám, pasparta, sklo, sign. LD FH 47
aukce 14
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 346
dosažená cena
9 500 Kč
Hudeček František
Dvě stojící postavy, 1945
56
14
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
Kotík Pravoslav
Dáma v zelené sukni
57
14
30 000 Kč / 1 093 €
vyvolávací cena:
41 000 Kč
dosažená cena:
Gutfreund Otto
Cellista, 1912-1913
58
14
100 000 Kč / 3 644 €
vyvolávací cena:
135 000 Kč
dosažená cena:
Gutfreund Otto
Žena u stolu
59
14
41 000 Kč / 1 494 €
vyvolávací cena:
41 000 Kč
dosažená cena:
Gutfreund Otto
Ženká hlava, 1912-1913
60
14
75 000 Kč / 2 733 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
Gutfreund Otto
Psík, 1928
61
14
2 500 Kč / 91 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena: