Josef Bekel
Dívka, na druhé straně portrétu dívčí hlavička
1840, tužka, akvarel, karton
23,5 x 18,5 cm, 15 x 10,5 cm, rám, pasparta sklo
sign. Jos. Bekel pinx 1840
€ 690
1
aukce 15
vyvolávací cena
19 000 Kč
€ 690
dosažená cena
19 000 Kč