Josef Bekel

Dívka, na druhé straně portrétu dívčí hlavička

1840, tužka, akvarel, karton 23,5 x 18,5 cm, 15 x 10,5 cm, rám, pasparta sklo sign. Jos. Bekel pinx 1840 € 690

1 aukce 15

vyvolávací cena 19 000 Kč € 690

dosažená cena 19 000 Kč