Aukce 15
> Položka 46
Král Jaroslav
Kino
tužka, papír 30 x 21,5 cm, pasparta sign. LD Král Provenience: Sbírka ing. Karel Vavřík.
46
aukce 15
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 290
Justitz Alfréd
Zátiší s vázou
47
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Král Jaroslav
Zátiší
48
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Gutfreund Otto
Viki
15
120 000 Kč / 4 355 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Mýdlo Viktor
Muž
50
15
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
Neznámý autor
Otec a syn
51
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Procházka Antonín
Žena s vázou
52
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena: