Aukce 15
> Položka 55
Tikal Václav
Objekt
1958 olej, lepenka 24, 5 x 34,5 cm, rám sign. PD Tikal 58 Lit.: Monografie V. Tikal, str. 153, obr. 139
aukce 15
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 2 903
dosažená cena
80 000 Kč
Hudeček František
Noční město
56
15
11 500 Kč / 11 500 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Tockstein Josef
Kompozice
57
15
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Hudeček František
Trojúhelník barev
58
15
5 500 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
Hudeček František
Tunel
59
15
11 500 Kč / 417 €
vyvolávací cena:
Tikal Václav
Pomocný objekt
60
15
65 000 Kč / 2 359 €
vyvolávací cena:
Kotík Jan
Postava v krajině
61
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena: