Aukce 15
> Položka 147
Malá miska s perlovcem
mistrov. zn. SS, nečitelná zn., polský punc 800/1000, nově punc. zajícem, Polsko, 20.–30. léta 20. stol., stříbro, hmotnost 118,24 g, miska zdobena žebrováním a perlovcem, O 15,5 cm
147
aukce 15
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 127
Sandrik
Nápojová souprava – 3 ks
148
15
1 500 Kč / 54 €
vyvolávací cena:
Šálky s podšálky – 2 ks
149
15
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
Těžítko
150
15
1 500 Kč / 54 €
vyvolávací cena:
Miniatura
151
15
5 000 Kč / 181 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Portrét šlechtičny
152
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Stropní svítidla – 2 ks
153
15
11 000 Kč / 399 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena: