Nůž na otevírání dopisů
nečitelná mistrov. zn., puncováno platným lotyšským puncem, Lotyšsko, 1. čtvrtina 20. stol., stříbro,
ryzost 875/1000, hmotnost brutto 46,00 g, slonovinová čepel s rytým monogramem, stříbrná rukojeť ve tvaru
orlí hlavy, délka 26,3 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
159
aukce 15
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 127
dosažená cena
3 500 Kč