Slánka
puncováno ruským puncem 84 zlotníků, Rusko do r. 1917, stříbro, ryzost 875/1000, hmotnost brutto 27,80 g,
žebrovaná slánka na nízké nožce, okraj zdoben subtilním květinovým lemem, výška 3,3 cm, délka 9 cm,
na okrajích mírně poškozeno
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
164
aukce 15
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 127