Dýmka Napoleon
Střední Evropa, konec 19. stol., stříbro, ryzost 830/1000, hmotnost brutto 15,60 g, hlavička v podobě Napoleonovy busty, na dýmce dvě očka pro zavěšení na řetízek,
délka 13 cm, řetízek chybí
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
185
aukce 15
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 109
dosažená cena
3 000 Kč