Mára Antonín
Žena s křídly – nástěnná aplikace
Čechy, 1. třetina 20. stol., pálená malovaná hlína,
barevné skleněné mugle, nástěnná aplikace s poloplastickým reliéfem ve tvaru ženy s křídly a štítem v částěčně zlaceném egyptském oďevu se skleněnými muglemi, výška 128 cm
200
aukce 15
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 815
dosažená cena
70 000 Kč