Bauer Leopold – připsáno
Nástěnné lampy – 2 ks
uvnitř zn. JFS, Čechy, 1. třetina 20. stol.,
návrh Bauer Leopold , mosaz, matované sklo, dřevěná podložka, porcelánová objímka, na zdobeném terči přichyceno rameno, nesoucí stínidlo ve tvaru šištice, délka terče 18 cm, šroubky nepůvodní, nutná revize elektrifikace
Provenience: Vila Chlupáček, Krnov.
209
aukce 15
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 254