Aukce 17
> Položka 88
Růžička Drahomír Josef
Interiér
fotografie 35,3 x 27,8 cm sign. na rubu PH DJ Ruzicka
88
aukce 17
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 960
dosažená cena
24 000 Kč
Lauschmann Jan
Z Polabí, 1932
89
16 000 Kč / 640 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil
Terč, 1966
90
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
Pitra Svatopluk
Pinguin Mambo, 50. léta 20. stol.
91
7 500 Kč / 300 €
vyvolávací cena:
Muzika František
Plakát výstavy
92
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Přírodopis Tab. 2, 1973
93
7 000 Kč / 280 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František
Abstraktní kompozice, 1913
94
23 000 Kč / 920 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena: