Aukce 18
> Položka 12
Chatrný Dalibor
Pocta Kazimíru Maleviči, 1974
perforovaná litografie, papír 20,8 x 19,7 cm sign. UD Dalibor Chatrný 74
aukce 18
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 125
dosažená cena
3 000 Kč
Mrkus Pavel
Bez názvu, 1996
13
18
2 500 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
Hanzlík Daniel
Z cyklu „Cesty hvězd“, VII., 1996
14
18
2 500 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk
Hluk a vřava, 1991/2005
15
18
95 000 Kč / 3 917 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk
Dvanáct linií pro H.T., 1996
16
18
75 000 Kč / 3 093 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk
Linie č. 187 – studie k obrazu I, 2003
18
14 000 Kč / 577 €
vyvolávací cena:
Sýkora Zdeněk
Linie č. 187 – studie k obrazu V, 2003
18
18
14 000 Kč / 577 €
vyvolávací cena: