Kameninová miska čawan
značeno, Japonsko, oblast keramického centra Seto, 2. polovina 19. stol., ve stylu Oribe, kamenina krytá bílou a zelenou stékavou glazurou, miska na čaj, malovaný květinový dekor a blahopřejný znak „dlouhý život“, spodek misky neglazován, o 11,5 cm
Provenience: ze sbírek PhDr. Lumíra Jisla. V r. 1956 zakoupeno od Joe Hlouchy.
339
aukce 18
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 292
dosažená cena
7 000 Kč