Aukce 19
> Položka 26
Placht Otto
Bohyně zatmění, 1998
akryl, plátno; 220 x 176 cm; sign. na rubu Otto Placht 98, nápis MODUL DE EQAUDOR…LEŇA; Provenience: soukromý sběratel, získáno v Peru 1998.
26
aukce 19
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 865
Gabriel Michal
Výstřel / (Jaro), 2003
27
19
70 000 Kč / 2 610 €
vyvolávací cena:
Janoušek Vladimír
Bez názvu, 1971
28
19
21 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
21 000 Kč
dosažená cena:
Žena
29
19
9 000 Kč / 336 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej
Žena s dítětem, 1968
19
56 000 Kč / 2 088 €
vyvolávací cena:
56 000 Kč
dosažená cena:
Janoušek Vladimír
Postavy v krajině, 1984
19
14 000 Kč / 522 €
vyvolávací cena:
Kafka Jaroslav
Postava v interiéru
32
19
4 000 Kč / 149 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: