Aukce 20
> Položka 8
Merta Jan
Nora, 1998–2001
akvarel, papír
50 x 34 cm, rám, sklo
sign. UD Jan Merta 1998–2001
8
aukce 20
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 666
dosažená cena
24 000 Kč
David Jiří
Providence, 1992
9
130 000 Kč / 4 813 €
vyvolávací cena:
Merta Jan
Na lovu, 1996
10
7 000 Kč / 259 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra
Hlava, 1984
11
14 000 Kč / 518 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra
Postava v okně, 1986
9 500 Kč / 352 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra
Bota, 1980
13
7 500 Kč / 278 €
vyvolávací cena:
9 200 Kč
dosažená cena:
Kokolia Vladimír
Schodiště 2, 1992
14
130 000 Kč / 4 813 €
vyvolávací cena: