Aukce 20
> Položka 14
Kokolia Vladimír
Schodiště 2, 1992
olej, plátno
150 x 100 cm
sign. na rubu „SCHODIŠTĚ 2“ Kokolia 1992
14
aukce 20
vyvolávací cena
130 000 Kč
€ 4 813
Nikl Petr
Tvář hračky, 1996
15
150 000 Kč / 5 553 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Kokolia Vladimír
Schodiště 1, 1992
16
130 000 Kč / 4 813 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Lamr Aleš
Stély v modrém, 1982
100 000 Kč / 3 702 €
vyvolávací cena:
Černický Jiří
Instantní východ, 2008
19
30 000 Kč / 1 111 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor
Bez názvu, 1981
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
Chatrný Ivan
Segmentované ovály I. A, II. A, IIl. A, IV. A,1969
21
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena: