Aukce 21
> Položka 16
Kotík Jan
Postava č. 68
litografie 38/50, papír
40 x 28 cm, rám, pasparta, sklo
sign. PD Jan Kotík
16
aukce 21
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 98
Kolíbal Stanislav
Texty, Stanislav Kolíbal
21
38 000 Kč / 1 485 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra
Pařížské hlavy 2, 1992
18
21
7 500 Kč / 293 €
vyvolávací cena:
Novák Ladislav
19
21
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Kubíček Jan
Kompozice, 1987/1997
21
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Kokolia Vladimír
Brána, 1992
21
21
70 000 Kč / 2 736 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
Kokolia Vladimír
Arkády, 1992
22
21
70 000 Kč / 2 736 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: