Aukce 23
> Položka 61
Marková Cecílie
Oranžové květy, 1993
olej, plátno
31 x
38 cm
, rám, pasparta, sklo
sign. PD C Marková 93
61
aukce 23
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 844
dosažená cena
22 000 Kč
Marková Cecílie
Modré květy, 1989
62
23
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Marková Cecílie
Sen motýlů, 1966
63
23
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Marková Cecílie
Hnědé květy, 1983
64
23
7 500 Kč / 288 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Marková Cecílie
Černá, 1977
65
23
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Bouda Cyril
Krevety
66
23
3 500 Kč / 134 €
vyvolávací cena:
Jiřincová Ludmila
Dívka s ptáčky
23
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena: