olej, plátno
100 x 80 cm
sign., na plátně 2 razítka Biennale na rubu DAVID ´90, Narození David ´90 pap. nálepka – Biennale 1990
Obraz byl vystaven v expozici Československa na benátském Bienále v r. 1990.