Aukce 24
> Položka 24
Lamr Aleš
Vřeteno, 1994
barevná litografie 51/65, papír
39 x 58 cm
sign. PD A. Lamr 94, UD Vřeteno
24
aukce 24
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 78
dosažená cena
2 100 Kč
Chatrný Ivan
Bez názvu, 1969
25
24
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
Chatrný Ivan
26
24
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Ivan
Bez názvu, 1970
27
24
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Nikl Petr
Vír, 2007
28
24
85 000 Kč / 3 327 €
vyvolávací cena:
Vaca Karel
Bez názvu, 1968
29
24
32 000 Kč / 1 252 €
vyvolávací cena:
Vaca Karel
Bez názvu, 1968
24
35 000 Kč / 1 370 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena: