Aukce 24
> Položka 51
Jílek Karel
Zátiší, 1970
olej, karton
40 x 30,5 cm, rám, pasparta, sklo
sign. PD K. Jílek 70
51
aukce 24
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 176
Mžyk Josef
Křesla, 1979
52
24
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Střížek Antonín
Město, 2005
53
24
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav
Bez názvu, z cyklu Život, 1984
54
24
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav
24
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav
Ach, ten dotěrný průvan, řekla Grétička, 1979
56
24
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Zykmund Václav
Krajina, 1982
57
24
30 000 Kč / 1 174 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena: