Čechy, přelom 19./20. stol., silně zlacená mosaz, obecný kov, masivní prohnuté rameno s celoplošným plastickým dekorem, čiré matované a probrušované sklo (nepůvodní), výška 34 cm, šířka 15 cm, hloubka 83 cm