Aukce 29
> Položka 125
Tavík František Šimon (1877-1942)
New York, Broadway and the Woolworth Building, 1928
akvatinta, papír, pasparta, rám, sklo, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD T.F.Šimon, LD červ. raz. insit 49
125
aukce 29
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 860
dosažená cena
45 000 Kč
New York, vysutá dráha, 1928
126
29
22 000 Kč / 860 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Quido Mánes (1828-1880)
Ulovená laň
127
29
34 000 Kč / 1 328 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Švabinský Max (1873-1962)
Ranní lov, 1911
128
29
25 000 Kč / 977 €
vyvolávací cena:
27 000 Kč
dosažená cena:
Mařák Julius Edvard (1832-1899)
Smrky
129
29
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Něměcký malíř
Krocani, 19. stol.
130
29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
Stretti Viktor (1878-1957)
Portrét barona Františka Ringhoffera IV., 1934
131
29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena: