Aukce 34
> Položka 191
Středoevropský mistr
Madona, pozdní 18. stol.
olej, plátno, rám, 49,5 x 39,5 cm
Odborně posouzeno PhDr. Kaliopi Chamonikolou, PhD.
191
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 355
Knüpfer Beneš (1844-1910)
Krajinná studie
192
45 000 Kč / 1 742 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Ullík Hugo – okruh
Podhůří, 2. pol. 19. stol.
193
55 000 Kč / 2 130 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max (1873-1962)
Ranní lov
194
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Mucha Alfons (1860-1939)
Salome
195
40 000 Kč / 1 549 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Aleš Mikoláš (1882-1913)
Alegorie Malby, 1891
196
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Vízner František (1936-2011)
Návrh mísy
197
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena: