Knüpfer Beneš (1844-1910)
Krajinná studie
olej, plátno, karton, rám, 40 x 50 cm
sign. na rubu Kraj. studie B.K., na kartonu tužkou přípis: Krajin. studie prof. B. Knüpfera ve sbírce dr. Vachuda v Plzni, razítko PhDr. Ant. Novotný, zástupce ředitele Musea hl. m. Prahy
Pravost obrazu potvrzena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a PhDr. Michaelem Zachařem. Odborně restaurováno. Přiložena restaurátorská fotografická dokumentace.
192
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 742
dosažená cena
45 000 Kč