Aukce 34
> Položka 247
Knihovna
Čechy, 1. třetina 20. stol., modře lakované dřevo, sklo, chromovaný obecný kov, ohýbaná konstrukce, 143 x 142 x 38,5 cm, původní stav, lakování poškozeno
247
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 742
Černý Jan (1907 - 1978)/ Ryba Jiří (*1938)
Modrá planeta, dvoudílná plastika, 1992
248
22 000 Kč / 852 €
vyvolávací cena:
Trojdílný lustr
249
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Ort Karel, fa Gottwald
Křeslo Ort
250
38 000 Kč / 1 471 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Etažerka
251
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena:
Zukov, Československo
Velká stropnice
252
6 500 Kč / 252 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Zukov, Československo
Velká stropnice
253
6 500 Kč / 252 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: