Černý Jan (1907 - 1978)/ Ryba Jiří (*1938)
Modrá planeta, dvoudílná plastika, 1992
sign. Jiří Ryba, broušená tavená dvoudílná skleněná plastika, leštěné čiré a kobaltové sklo, 10 x 9 x 8 cm
Provenience: Ze soukromé sbírky českého uměleckého skla.
248
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 852