Aukce 34
> Položka 316
Zouvák
Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., dřevo, šelak, pryž, zouvák se sedákem, nohy ze stočených chromovaných trubek, 38 × 36,5 × 67 cm, kompletně restaurováno
316
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 174
Dvoustěnná číška s motivem bakchanálií
317
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Pokál s víkem
318
16 000 Kč / 620 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
fa Bibus František
Čajová konvice
319
8 500 Kč / 329 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Merkur
320
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
Velká upomínková sklenice
321
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Velký stolní svícen devítiplamenný
322
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: