značeno J.M. Pohl, pravděpod. Čechy, přelom 19./20. stol., čiré sklo, zlatá a stříbrná fólie, kónická fazetovaná číška se zlatou a stříbrnou fólií, motiv bakchanálií na stěnách a Bakchem na dně, výška 10,5 cm, ø 7,2 cm