Ovčáček Eduard (*1933)

Správné míry, 2000

litografie, 9/25, papír, rám, sklo, 84 x 61 cm, sign. PD E. Ovčáček 2000

22 aukce 42

vyvolávací cena 9 000 Kč € 333

pol. č.23
aukce: 42
60 000 Kč / 2 220 €
vyvolávací cena:
pol. č.24
aukce: 42
90 000 Kč / 3 330 €
vyvolávací cena:
pol. č.25
aukce: 42
80 000 Kč / 2 960 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.26
aukce: 42
65 000 Kč / 2 405 €
vyvolávací cena:
250 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.27
aukce: 42
60 000 Kč / 2 220 €
vyvolávací cena:
pol. č.28
aukce: 42
110 000 Kč / 4 070 €
vyvolávací cena: