Baláž Blažej (*1958)
Treptomachia, Slovensky, 2006–2008
olej, plátno, rám, 133 x 90 cm, sign. na rubu Baláž 2006-08
Vystaveno: Blažej Baláž – Texty 1988/2007, Košice, Východoslovenská galéria, 2007. Blažej Baláž – Texty 1988/2007, Žilina, Považská galéria, 2007. Slovenská geometrie 1, Městská galerie, Plzeň (CZ), 2010. Geo-Text, Berlin, Slowakisches Institut, (D), 2011. Lit.: Beskid, V. – Gajdoš, R.: Blažej Baláž: TEXTY 1988/2007. Trnava 2007: Na východ od raja, Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave, 50 s. Baláž, B.: Texty k textom. Trnava 2009. Pedagogická fakulta, 30 s.
23
aukce 42
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 220