Hoffmeister Adolf 1902–1973

Bez názvu (Spieltisch), 1963

koláž, tuš, papír, rám, sklo, 18×24 cm, sign. PD AH 63

Provenience: Soukromá zahraniční galerijní sbírka

1 aukce 46

vyvolávací cena 20 000 Kč € 767