Hoffmeister Adolf 1902–1973
Bez názvu (Spieltisch), 1963
koláž, tuš, papír, rám, sklo, 18×24 cm, sign. PD AH 63
Provenience: Soukromá zahraniční galerijní sbírka
1
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 767