Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1970
koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 26,5×47 cm, sign. PD JK 70.
Provenience: Soukromá sbírka, získáno od Jiřího Koláře.
2
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 1 303
dosažená cena
34 000 Kč