Kolář Jiří 1914–2002

Bez názvu, 1970

koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 26,5×47 cm, sign. PD JK 70.

Provenience: Soukromá sbírka, získáno od Jiřího Koláře.

2 aukce 46

vyvolávací cena 34 000 Kč € 1 303

dosažená cena 34 000 Kč