Hoffmeister Adolf 1902–1973

Pes, 1965

koláž, tuš, papír, rám, sklo, 13,5×12,5 cm, sign. PD AH 65

Provenience: Soukromá zahraniční galerijní sbírka

3 aukce 46

vyvolávací cena 9 000 Kč € 345

dosažená cena 11 000 Kč