Hoffmeister Adolf 1902–1973
Pes, 1965
koláž, tuš, papír, rám, sklo, 13,5×12,5 cm, sign. PD AH 65
Provenience: Soukromá zahraniční galerijní sbírka
3
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 345
dosažená cena
11 000 Kč